Sim půjčka

Rychlá online půjčka

Na cokoliv a bez zajištění

Výhoda nízkých měsíčních splátek

Osobní pro-zákaznický přístup

Slider
Při výši úvěru 15000,- Kč na 12 měsíců je pevná zápůjční úroková sazba 25% p.a., poplatek za uzavření smlouvy ve výši 150,- Kč, měsíční splátka 1562,5 Kč , RPSN činí 59%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 3900,- Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí, činí 18900,- Kč. Toto je pouze reprezentativní příklad půjčky. Skutečná výše půjčky se může lišit v závislosti na poskytovatelem provedeném posouzení Vaší úvěruschopnosti.
Sim půjčka je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností SIM PŮJČKA s.r.o., (se sídlem na adrese Na Zatlance 3283/10, 150 00 Praha 5). Pro zájemce o nebankovní půjčku je důležitá informace o výši možné půjčky. A proto u této společnosti můžete bez ručitele získat částku 2.000 - 12.000 Kč a to na dobu 7 - 30 dní Půjčka od společnosti SIM PŮJČKA s.r.o., je neúčelová, a proto nemusíte dokládat na co jí použijete. Může Vám pomoci při nedostatku peněz před výplatou či si můžete udělat radost a něco si koupit. Nikdo se Vás ptát nebude na co peníze chcete použít. Zápůjční úroková sazba je od 406% p.a % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

SIM půjčka je bez ručitele

Pro získání SIM půjčky nepotřebujete ručitele, jedná o tvz. spotřebitelskou půjčku a takto nízké půjčky nevyžadují ručitele. Sim půjčka půjčka patří k nejrychlejším a peníze vám budou vyplaceny do 24 hodin na Váš účet. Společnost SIM PŮJČKA s.r.o., má pro rychlejší převod prostředků založené účty u většiny velkých bank a proto budete mít peníze na účtu skutečně rychle od schválení půjčky.

Výhody Sim půjčky

* Poskytnutí půjčky je velmi levné a je 100% bez skrytých poplatků. * Váš úvěrový účet bude veden celou dobu splácení půjčky zdarma. * Není nutné prokazovat Váš příjem, ale pomůže schválení * Půjčku lze předčasně splatit  

Nevýhody SIM půjčky

Půjčku nelze poskytnout též žadatelům, kteří mají záznam v rejstříku trestů či jsou v exekuci.
Společnost SIM PŮJČKA s.r.o., je výhradním poskytovatelem SIM půjčky. Firma, se specializuje na poskytování malých půjček před výplatou, známých tež jako spotřebitelské půjčky. Tento druh půjček se vyznačuje extra rychlým vyplacením ( v případě půjčky od SIM PŮJČKA s.r.o., je to do druhého dne na většinu bankovních účtů v české republice), velkou schvalovaností a malou administrativní zátěží.

Profesionální klientská podporaProfesionální servis a starostlivá podpora zákazníka je jsou jedním z nejdůležitějších cílů společnosti SIM PŮJČKA s.r.o., Výsledkem je maximální snaha o spokojenost každého nového či stávajícího zákazníka. Podnikání společnosti SIM PŮJČKA s.r.o., je postaveno na férovosti a transparetnosti. Zkušení specialisté klientské podpory vám nejenom zdarma poradí, ale i správně odhadnou kolik vám lze půjčit aby bylo splácení bez problémů.
Za společností SIM PŮJČKA s.r.o., stojí silný český kapitál.Na rozdíl od mnohé konkurence nabízí společnost i nadstandardní služby, jako je praktická telefonní podpora na kterou se můžete obrátit každý pracovní den od 8 do 18 hodin.

Kdo poskytuje SIM půjčku?


Obchodní firma: SIM PŮJČKA s.r.o.,
Sídlo: Na Zatlance 3283/10, 150 00 Praha 5
Identifikační číslo: 01548689
Právní forma: Společnost s ručením omezením
Základní kapitál: 20 200 000 Kč
Datum zápisu: 8. 4. 2013
Spisová značka: 208391 C, Městský soud v Praze

Kdo je poskytovatelem půjčky?

SIM PŮJČKA s.r.o. se sídlem Praha - Smíchov, Na Zatlance 3283/10, PSČ 150 00

Na jak vysokou půjčku mohu dosáhnout?

S nebankovní SIM půjčkou můžete získat částku v rozmezí 2 000 Kč – 12 000 Kč.

Jaké podmínky musí splňovat žadatel o půjčku?

Každý žadatel o půjčku musí splnit tyto podmínky: věk 18 – 65 let, mít pravidelný finanční příjem, trvalé bydliště v ČR, bez záznamu v registru dlužníků, bez záznamu v rejstříku trestů, bankovní účet, Bez těchto splněných bodů, se velmi snižuje šance na získání půjčky.

Na jak dlouho si mohu půjčit?

Doba splatnosti půjčky je volitelně až 12-16 měsíců.

Je možné mít více půjček?

Bohužel nikoliv, vždy je třeba nejprve splatit předchozí půjčku.

Jaké vysoké máte poplatky za vedení půjčky?

Vedení půjčky je v případě řádného splácení zdarma.

Za jak dlouho budu mít peníze k dispozici na svém účtu?

Peníze budete mít na bankovním účtu v bankách kde má společnost účet do druhé dne od schválení žádosti.

Jaké jsou poplatky za poskytnutí půjčky?

Poskytnutí půjčky může být i zdarma Kč.

Je opravdu půjčka SIM půjčka bez ručitele?

Nepotřebujete, firma nevyžaduje pro tuto půjčku ručitele ani ručení nemovitostí.

Musím k žádosti doložit svůj finanční příjem?

Není to nutné, ale prokázání příjmu zvyšuje pravděpodobnost schválení půjčky.

Kontroluje poskytovatel půjčky registry dlužníků?

Ano, poskytovatel půjčky může kontrolovat registry dlužníků (jako je například SOLUS).

Mohu o půjčku žádat i pokud jsem nezaměstnaný?

Je velmi pravděpodobné že Vám půjčka nebude schválena

Mohu dostat půjčku pokud mám exekuci?

Ne, zákon toto zakazuje

Co mám dělat, jestliže mám problémy se splácením půjčky?

Nutné je vždy jednat co nejrychleji a uvědomit klientský servis.

Je SIM půjčka podvod?

Zkušenosti s SIM půjčka nebo recenze SIM půjčka jsou ty správné otázky,na které jistě hledáte odpověď'. Je správné si tyto otázky položit protože pouze seriozní partner je v otázce financí na místě. Pečlivě prověřujeme všechny společnosti, které zahrneme do naší nabídky půjček a též sledujeme na zkušenosti a recenze již stávajících zákazníků. Společnost účelově nezastírá žádné informace a veškeré smlouvy jsou podle platného zákona a dobrých mravů.

Další skvělé půjčky

Jak požádat o půjčku

* Vyplňte online žádost
* Vyčkejte na vyhodnocení online žádosti
* Peníze mohou být převedeny na Váš účet


Náš komentář

SIM půjčka je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností SIM PŮJČKA s.r.o., Společnost je zakládajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních půjček, což je bezpochyby zárukou její bezpečnosti.