Půjčka Zaplo

První půjčka do výše 8 000 Kč zdarma

Znáte z TV - férová půjčka

Žádné skryté poplatky

Bez zbytečného papírování

Slider
Reprezentativní příklad: Půjčka 5 000 Kč na 30 dní, pevná roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, výše splátky 5 000 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 5 000 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 0 Kč. Při uzavření smlouvy on-line je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci.
Zaplo.cz (www.zaplo.cz) je spolehlivá, bezpečná a rychlá nebankovní online mikropůjčka poskytovaná společností Zaplo Finance s.r.o. (se sídlem na adrese Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7)

Kolik si mohu půjčit?

Zájemce může bez ručitele získat částku 100 Kč až 8 000 Kč a to na dobu 7 - 30 dní. Půjčka od společnosti Zaplo Finance s.r.o. je neúčelová, a proto získané peníze tedy můžete použít na cokoliv chcete. Je to vhodné zajištění pro nečekaný výpadek přijmů, například těsně před výplatou. Roční úroková sazba nákladů je od 0 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Půjčka Zaplo je bez ručitele

Pro získání půjčky Zaplo nepotřebujete ručitele, jedná o tvz. mikropůjčku a na tento druh úvěru není požadován ručitel a nemusíte ani zastavovat Vaší nemovitost.. Půjčka Zaplo je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na Váš účet. Společnost Zaplo s.r.o. má záložené účty u všech velkých českých bank a proto převod prostředků je dílem chvilky.

Výhody půjčky Zaplo

* Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. * Váš úvěrový účet bude celou dobu splácení půjčky zdarma. * Není nutné prokazovat Váš příjem (ale jeho prokázání zvyšuje šance na schválení). * Splátku půjčky lze bez problému prodloužit.

Nevýhody půjčky Zaplo

Poskytovatel může nahlížet do registru (SOLUS), ale to neznamená že případný negativní záznam automaticky zamezí půjčce. Půjčku nelze poskytnout též žadatelům, kteří jsou v exekuci.

Zaplo půjčka

  Společnost Zaplo s.r. o. je poskytovatelem Zaplo půjčky. Společnost,se zaměřuje na poskytování krátkodobých a menších půjček před výplatou, takzvaných mikropůjček či půjček dříve známých pod názvem SMS půjčky. Tento druh půjčky se pozná podle rychlého vyplacení ( v případě Zaplo půjčky je to do 10 minut na většinu bankovních účtů v české republice), velkou schvalovatelností a není po Vás požadováno množství dokladů a potvrzení.

Profesionální klientská podpora

Profesionální servis a klientská podpora je jsou jedním z hlavních cílů společnosti Zaplo. Cílem je spokojenost každého nového či stávajícího zákazníka. Podnikání společnosti Zaplo je postaveno na partnerském vztahu, tudíž máte jistotu, že vám budou zapůjčeny finance jen v tom případě, že je dokáže bez problému splatit.

Kdo stojí za společností Zaplo?

Za společností Zaplo stojí evropský kapitál a profesionální managment. Oproti konkurenci nabízí společnost i nadstandardní služby, jako je například možnost si posunout splatnost. Jestliže neradi řešíte vše po internetu, můžete se obrátit i na telefonní podporu která je k dispozici každý pracovní den od 8 do 20 hodin. Společnost je též velmi známá svoji charitní činností a mediální prezentací. Již delší dobu je její tváří známý "inspektor" Láďa Hruška. Společnost Zaplo Finance s.r.o. se řadí k zakládajícím členům Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů, jež je známá pod zkratkou APNÚ .

Kdo poskytuje půjčku Zaplo?

Obchodní firma: Zaplo s.r.o. Sídlo: Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7 Identifikační číslo: 29413575 Právní forma: Společnost s ručením omezeným. Základní kapitál: 20 000 000 Kč. Datum zápisu: 25. ledna 2013 Spisová značka: C 205150 vedená u Městského soudu v Praze
 

Kdo je poskytovatelem půjčky?


Zaplo s.r.o. se sídlem Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7.

Jak vysokou půjčku mohu dostat?


S nebankovní online Zaplo půjčkou lze požádat částku v rozmezí 1000 Kč – 8 000 Kč. První půjčka je zdarma, tudíž z ní neplatíte žádné úroky.

Co musí splňovat žadatel o půjčku?


Každý žadatel o Zaplo půjčku musí splnit následující podmínky:
věk 18 – 65 let
*mít zajištěn pravidelný finanční příjem dostačující na splátky
*trvalé bydliště v České Republice
*Nemít záznam v registru dlužníků
*Vlastnit platný bankovní účet

Bez těchto splněných bodů, se velmi snižuje šance na získání půjčky.

Na jak dlouho si mohu půjčit?


Doba splatnosti půjčky je volitelná na dobu 7 den – 30 dní. Nicméně za příslušný poplatek lze vždy splatnost prodloužit

Mohu zažádat o více půjček najednou?


Bohužel nikoliv, vždy je třeba nejprve splatit předchozí půjčku.

Jaké jsou poplatky za vedení půjčky?


Vedení půjčky zdarma.

Kdy budu mít peníze k dispozici na svém účtu?


Peníze budete mít na bankovním účtu velice rychle V bankách kde má společnost účet je budete mít do 10 minut od schválení žádosti.Jaké jsou poplatky za poskytnutí půjčky?


Poskytnutí půjčky je zcela zdarma.

Potřebuji ručitele?
Nepotřebujete, tato půjčka je bez ručitele.

Musím k žádosti doložit svůj finanční příjem?


Není to nutné, půjčka je bez nutnosti dokládat finanční příjem.

Kontroluje poskytovatel půjčky registry dlužníků?


Ano, poskytovatel půjčky může kontrolovat registr dlužníků (obvykle SOLUS) a možný záznam v nich může být překážkou v získání půjčky.

Mohu o půjčku žádat i pokud jsem nezaměstnaný?


O půjčku požádat můžete, ale pravděpodobně vám nebude schválena.

Mohu o půjčku žádat pokud mám exekuci?


Ne, není to možné

Co mám dělat, pokud mám problémy se splácením půjčky?


Nutné je vždy jednat co nejrychleji a uvědomit společnost Zaplo o své neschopnosti splácet.

Je půjčka Zaplo podvod?


Zkušenosti s Zaplo nebo recenze Zaplo je to co nejspíše na internetu hledáte. U společnosti Zaplo se ničeho negativního bát nemusíte. Společnost je zakladajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů, je velmi korektní ke svým klientům a mediálně známá. Přesto i my pečlivě prověřujeme všechny společnosti, které zahrneme do naší nabídky a též dbáme na zkušenosti a recenze již stávajících zákazníků. Společnost Zaplo účelově nezastírá žádné informace a veškeré smlouvy jsou podle platného zákona a dobrých mravů.

Další skvělé půjčky

Jak požádat o půjčku

* Vyplňte online žádost
* Vyčkejte na vyhodnocení online žádosti
* Peníze mohou být převedeny na Váš účet


Náš komentář

Půjčka Zaplo je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností Zaplo s.r. o. Společnost je zakládajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních půjček, což je bezpochyby zárukou její bezpečnosti.