Půjčka Provident

První půjčka ZDARMA

Splátkové prázdniny

Půjčíme vám znovu

Transparetní a korektní přístup

Slider
Provident je spolehlivá, bezpečná a rychlá nebankovní půjčka.

Kolik si mohu půjčit?

Zájemce může bez ručitele získat částku 2000 Kč až 80 000 Kč a to na dobu 12 - 84 týdnů. Půjčka od společnosti Provident Financial s.r.o. je neúčelová, a proto získané peníze tedy můžete použít na cokoliv potřebujete. Již se nemusíte bát tísně před výplatou, tato bezpečná půjčka Vás zbaví starostí. Úrok je od 49 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Půjčka Provident je bez ručitele

Pro získání půjčky Provident nepotřebujete ručitele, jedná o půjčku kterou získáte na základě potvrzení o příjmech, posouzení vaší finanční situace a vašeho prověření v registrech.

Výhody půjčky Provident

* Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. * Váš úvěrový účet bude celou dobu splácení půjčky zdarma. * Poskytovatel půjčky je přední nebankovní společnost a vyznačuje se korektním jednáním s zájemci o úvěr.

Nevýhody půjčky Provident

Poskytovatel může nahlížet do registru (SOLUS), ale to neznamená že případný negativní záznam automaticky zamezí půjčce. Půjčku nelze poskytnout též žadatelům, kteří jsou v exekuci.

Provident půjčka

Společnost Provident Financial s.r.o. je poskytovatelem Provident půjčky. Společnost,se zaměřuje na poskytování nebankovních půjček pro širokou klientelu.

Profesionální klientská podpora

Profesionální servis a klientská podpora je jsou jedním z hlavních cílů společnosti Provident. Cílem je spokojenost každého nového či stávajícího zákazníka. Podnikání společnosti Provident je postaveno na partnerském vztahu, tudíž máte jistotu, že vám budou zapůjčeny finance jen v tom případě, že je dokáže bez problému splatit.

Kdo stojí za společností Provident?

Za společností Provident Financial s.r.o. stojí evropský kapitál a profesionální managment. Jestliže neradi řešíte vše po internetu, můžete se obrátit i na telefonní podporu která je k dispozici každý pracovní den od 8 do 20 hodin.

Kdo poskytuje půjčku Provident?

Obchodní firma: Provident Financial s.r.o. Sídlo: Olbrachtova 2006, 140 00 Praha 4 Identifikační číslo: 25621351 Právní forma: Společnost s ručením omezeným Spisová značka: C 55523 vedená u Městského soudu v Praze
Kdo je poskytovatelem půjčky? Provident Financial s.r.o. Jak vysokou půjčku mohu dostat? S nebankovní Provident půjčkou lze požádat částku v rozmezí 2000 Kč – 80 000 Kč. Co musí splňovat žadatel o půjčku? Každý žadatel o Provident půjčku musí splnit následující podmínky:
  • věk 18 – 65 let
  • mít zajištěn pravidelný finanční příjem dostačující na splátky
  • trvalé bydliště v České Republice
  • Nemít záznam v registru dlužníků
  • Vlastnit platný bankovní účet
Bez těchto splněných bodů, se velmi snižuje šance na získání půjčky. Na jak dlouho si mohu půjčit? Doba splatnosti půjčky je volitelná na dobu 12 – 84 týdnů. Mohu zažádat o více půjček najednou?
Bohužel nikoliv, vždy je třeba nejprve splatit předchozí půjčku. Jaké jsou poplatky za vedení půjčky? Vedení půjčky zdarma. Kdy budu mít peníze k dispozici na svém účtu? Peníze budete mít na bankovním účtu velice rychle a peníze lze vyzvednout i na některých pobočkách české pošty Jaké jsou poplatky za poskytnutí půjčky? Poskytnutí půjčky je zcela zdarma. Potřebuji ručitele? Nepotřebujete, společnost nevyžaduje pro tuto půjčku ručitele ani ručení nemovitostí. Musím k žádosti doložit svůj finanční příjem? Ano, je to nutné. Kontroluje poskytovatel půjčky registry dlužníků? Ano, poskytovatel půjčky může kontrolovat registry dlužníků (obvykle SOLUS) a možný záznam v nich může být překážkou v získání půjčky. Mohu o půjčku žádat i pokud jsem nezaměstnaný? O půjčku požádat můžete, ale pravděpodobně vám nebude schválena. Mohu o půjčku žádat pokud mám exekuci? Ne, zcela jistě vám nebude půjčka schválena. Co mám dělat, pokud mám problémy se splácením půjčky? Nutné je vždy jednat co nejrychleji a uvědomit společnost Provident o své neschopnosti splácet. Je půjčka Provident podvod? Zkušenosti s Provident nebo recenze Provident je to co nejspíše na internetu hledáte. U společnosti Provident se ničeho negativního bát nemusíte. Přesto i my pečlivě prověřujeme všechny společnosti, které zahrneme do naší nabídky a též dbáme na zkušenosti a recenze již stávajících zákazníků. Společnost Provident účelově nezastírá žádné informace a veškeré smlouvy jsou podle platného zákona a dobrých mravů.
Další skvělé půjčky

Jak požádat o půjčku

* Vyplňte online žádost
* Vyčkejte na vyhodnocení online žádosti
* Peníze mohou být převedeny na Váš účet


Náš komentář

Půjčka Provident je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností Provident Financial s.r.o Společnost je zakládajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních půjček, což je bezpochyby zárukou její bezpečnosti.