Půjčka Kamali

Peníze do 5 minut

Na cokoliv a bez zajištění

Úroková sazba od 1 % denně

Délka splácení až 30 dní

Slider
Kamali je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností Home Credit a.s., (Nové sady 996/25, Brno.). Pro zájemce o nebankovní půjčku je důležitá informace o výši možné půjčky. A proto u této společnosti můžete bez ručitele získat částku 1000 Kč až 20 000 Kč a to na dobu 30 dnů. Půjčka od společnosti Home Credit a.s., je neúčelová, a proto nemusíte dokládat na co jí použijete. Může Vám pomoci při nedostatku peněz před výplatou či si můžete udělat radost a něco si koupit. Nikdo se Vás ptát nebude na co peníze chcete použít. Roční úroková sazba je od 0% p.a. (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Kamali je bez ručitele

Pro získání Kamali nepotřebujete ručitele, jedná o tvz. mikropůjčku a takto nízké půjčky nevyžadují ručitele. Kamali patří k nejrychlejším a peníze vám budou vyplaceny do 24 hodin na Váš účet. Společnost EHome Credit a.s. má pro rychlejší převod prostředků založené účty u většiny velkých bank a proto budete mít peníze na účtu skutečně do pár minut od schválení půjčky.

Výhody Kamali půjčky

* Poskytnutí půjčky vás nic stát nebude a je 100% bez skrytých poplatků. * Váš úvěrový účet bude veden celou dobu splácení půjčky zdarma. * Není nutné prokazovat Váš příjem. * Splátku půjčky lze za drobný poplatek prodloužit

Nevýhody Kamali půjčky

Půjčku nelze poskytnout též žadatelům, kteří mají záznam v rejstříku trestů či jsou v exekuci.

Home Credit a.s.

Společnost Home Credit a.s. je výhradním poskytovatelem půjčky Kamali. Firma, se specializuje na poskytování mikro a malých půjček před výplatou, známých tež jako mikropůjčky či půjček dříve známých pod názvem SMS půjčky. Tento druh půjček se vyznačuje extra rychlým vyplacením ( v případě půjčky od Home Credit a.s. je to do 15 minut na většinu bankovních účtů v české republice), velkou schvalovatelností a malou administrativní zátěží.

Profesionální klientská podpora

Profesionální servis a starostlivá podpora zákazníka je jsou jedním z nejdůležitějších cílů společnosti Home Credit a.s. Výsledkem je maximální snaha o spokojenost každého nového či stávajícího zákazníka. Podnikání společnosti Home Credit a.s. je postaveno na férovosti a transparetnosti. Zkušení specialisté klientské podpory vám nejenom zdarma poradí, ale i správně odhadnou kolik vám lze půjčit aby bylo splácení bez problémů. Za společností Home Credit a.s. stojí silný zahraniční kapitál.Na rozdíl od mnohé konkurence nabízí společnost i nadstandartní služby, jako je praktická telefonní podpora na kterou se můžete obrátit každý pracovní den od 8 do 19 hodin.

Kdo poskytuje Kamali?

Obchodní firma: Home Credit a.s. Sídlo: Brno - Staré Brno, Nové sady 996/25, PSČ 602 00 Identifikační číslo: 26978636 Právní forma: Akciová společnost Základní kapitál: 300 000 000 Kč Datum zápisu: 1. 10. 2005 Spisová značka: 4401 B, Krajský soud v Brně
Kdo je poskytovatelem půjčky? Home Credit a.s. se sídlem Brno - Staré Brno, Nové sady 996/25, PSČ 602 00 Na jak vysokou půjčku mohu dosáhnout? S nebankovní půjčkou Kamali můžete získat částku v rozmezí 1000 Kč – 20 000 Kč. Jaké podmínky musí splňovat žadatel o půjčku? Každý žadatel o půjčku musí splnit tyto podmínky: věk 18 – 65 let, mít pravidelný finanční příjem, trvalé bydliště v ČR, bez záznamu v registru dlužníků, bez záznamu v rejstříku trestů, bankovní účet, Bez těchto splněných bodů, se velmi snižuje šance na získání půjčky. Na jak dlouho si mohu půjčit? Doba splatnosti půjčky je volitelně až 30 dní. Je možné mít více půjček? Bohužel nikoliv, vždy je třeba nejprve splatit předchozí půjčku. Jaké vysoké máte poplatky za vedení půjčky? Vedení půjčky je v případě řádného splácení zdarma. Za jak dlouho budu mít peníze k dispozici na svém účtu? Peníze budete mít na bankovním účtu v bankách kde má společnost účet do 15 minut od schválení žádosti. Jaké jsou poplatky za poskytnutí půjčky? Poskytnutí půjčky může být i zdarma Kč.
Je opravdu půjčka Kamali bez ručitele? Nepotřebujete, firma nevyžaduje pro tuto půjčku ručitele ani ručení nemovitostí. Musím k žádosti doložit svůj finanční příjem? Není to nutné, ale prokázání příjmu zvyšuje pravděpodobnost schválení půjčky. Kontroluje poskytovatel půjčky registry dlužníků? Ano, poskytovatel půjčky kontroluje registry dlužníků (jako je například SOLUS). Mohu o půjčku žádat i pokud jsem nezaměstnaný? Je velmi pravděpodobné že Vám půjčka nebude schválena Mohu dostat půjčku pokud mám exekuci? Ne, zákon toto zakazuje Co mám dělat, jestliže mám problémy se splácením půjčky? Nutné je vždy jednat co nejrychleji a uvědomit klientský servis. Je Kamali podvod? Zkušenosti s Kamali nebo recenze Kamali jsou ty správné otázky,na které jistě hledáte odpověď'. Je správné si tyto otázky položit protože pouze seriozní partner je v otázce financí na místě. Pečlivě prověřujeme všechny společnosti, které zahrneme do naší nabídky půjček a též sledujeme na zkušenosti a recenze již stávajících zákazníků. Společnost účelově nezastírá žádné informace a veškeré smlouvy jsou podle platného zákona a dobrých mravů.
Další skvělé půjčky

Jak požádat o půjčku

* Vyplňte online žádost
* Vyčkejte na vyhodnocení online žádosti
* Peníze mohou být převedeny na Váš účet


Náš komentář

Půjčka Kamali je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností Home Credit s.r.o. Společnost je zakládajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních půjček, což je bezpochyby zárukou její bezpečnosti.