Půjčka Flexifin


Slide 1
Peníze na účtu do 5 minut

Bez - ručitele

Žádné skryté poplatky

Bez zbytečného papírování

Reprezentativní příklad celkové výše spotřebitelského úvěru, celkových nákladů spotřebitelského úvěru, celkové částky splatné spotřebitelem a RPSNJistina spotřebitelského úvěru 2.000,- Kč Doba trvání 30 dnů Zápůjční úroková sazba 0 % denně Úrok 0,- Kč Poplatek za poskytnutí úvěru 440,-Kč Výše splátky spotřebitelského úvěru 2.440,- Kč Celková výše spotřebitelského úvěru 2.440,- Kč Roční procentní sazby nákladů (RPSN) 987,22 %


 

Flexifin je drobná nebankovní online půjčka poskytovaná společností FlexiFin s.r.o. jenž sídlí na adrese Čechyňská 419/14a, Trnitá, 602 00 Brno

Kolik si mohu půjčit?

Zájemce může bez ručitele získat částku 1 000 Kč20 000 Kč a to na dobu až 30 dní. Půjčka od společnosti FlexiFin s.r.o. je neúčelová, a proto získané peníze tedy můžete použít na cokoliv je potřeba. Není nutné dokazovat na co peníze půjdou, je to pouze vaše záležitost.. Úroková sazba je od 0 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

 

Půjčka Flexifin je bez ručitele

Pro získání půjčky Flexifin nepotřebujete ručitele, jelikož se jedná o tvz. mikropůjčku a na tento druh úvěru není požadován ručitel ani nemusíte ručit nemovitostí. Půjčka Flexifin je neskutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 5 minut na Váš účet. Společnost FlexiFin s.r.o. má záložené účty u všech velkých českých bank a proto převod prostředků je opravdu velmi rychlý.

Výhody půjčky Flexifin

* Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. * Váš úvěrový účet bude celou dobu splácení půjčky zdarma. * Není nutné prokazovat Váš příjem (ale jeho prokázání zvyšuje šanci na schválení půjčky). * Splátku půjčky lze bez problému prodloužit. * Půjčku může získat žadatel i se záznamem v rejstříku trestů.

Nevýhody půjčky Flexifin

Poskytovatel nahlíží do registru (SOLUS), ale to neznamená že případný negativní záznam automaticky zamezí půjčce. Půjčku nelze poskytnout též žadatelům, kteří jsou v exekuci.

 


Půjčka Flexifin

Společnost FlexiFin s.r.o. je poskytovatelem Flexifin půjčky. Společnost poskytuje krátkodobé půjčky před výplatou, takzvané mikropůjčky též známých pod názvem SMS půjčky. Tyto půjčky se vyznačují rychlým vyplacením ( v případě Flexifin půjčky je to do 5 minut na většinu bankovních účtů v české republice), rychlým posouzením a minimem byrokracie.

 

Profesionální klientská podpora

Profesionální servis a klientská podpora je jsou jedním z hlavních cílů společnosti FlexiFin s.r.o. Cílem je naprostá spokojenost budoucího či stávajícího zákazníka. Podnikání společnosti  FlexiFin s.r.o. je postaveno na partnerském vztahu, tudíž máte jistotu, že vám budou zapůjčeny finance jen v tom případě, že specialista v klientském centru ověří že půjčku dokážete splatit. Za společností FlexiFin s.r.o, stojí český kapitál což jí dodává dostatečnou finanční sílu a jistotu že bude vaším dlouhodobým partnerem. Oproti konkurenci nabízí společnost i netypické služby, jako je například možnost si posunout splatnost vaší půjčky. Vše lze navíc řešit i pomoci praktické telefonní podpory na kterou se můžete obrátit každý pracovní den od 8 do 18 hodin.

Kdo poskytuje půjčku Flexifin?

Obchodní firma:  FlexiFin s.r.o.

Sídlo: Čechyňská 419/14a, Trnitá, 602 00 Brno

Identifikační číslo: 243 05 511

Právní forma: Společnost s ručením omezeným.

Základní kapitál: 20 000 000 Kč.

Datum zápisu: 9.6 2012

Spisová značka: 114119 C, Krajský soud v Brně

 


Kdo je poskytovatelem půjčky?

Flexifin, s.r.o. Čechyňská 419/14a, Trnitá, 602 00 Br

Na jak vysokou půjčku mohu dosáhnout?

S nebankovní půjčkou Flexifin můžete získat částku v rozmezí 1 000 Kč – 20 000 Kč.

Jaké podmínky musí splňovat žadatel o půjčku?

Každý žadatel o půjčku musí splnit tyto podmínky: věk 18 – 65 let, mít pravidelný finanční příjem, trvalé bydliště v ČR, bez záznamu v registru dlužníků, bez záznamu v rejstříku trestů, bankovní účet, Bez těchto splněných bodů, se velmi snižuje šance na získání půjčky.

Na jak dlouho si mohu půjčit?

Doba splatnosti půjčky je volitelně 1 den – 30 dní.

Je možné mít více půjček?

Bohužel nikoliv, vždy je třeba nejprve splatit předchozí půjčku.

Jaké vysoké máte poplatky za vedení půjčky?

Vedení půjčky je v případě řádného splácení zdarma.

 

Za jak dlouho budu mít peníze k dispozici na svém účtu?

Peníze budete mít na bankovním účtu v bankách kde má společnost účet do 5 minut od schválení žádosti.

Jaké jsou poplatky za poskytnutí půjčky?

Poskytnutí půjčky je zcela zdarma.

Je opravdu Flexifin půjčka bez ručitele?

Nepotřebujete, firma nevyžaduje pro tuto půjčku ručitele ani ručení nemovitostí.

Musím k žádosti doložit svůj finanční příjem?

Není to nutné, ale prokázání příjmu zvyšuje pravděpodobnost schválení půjčky.

Kontroluje poskytovatel půjčky registry dlužníků?

Ano, poskytovatel půjčky kontroluje registry dlužníků (obvykle SOLUS) a možný záznam v nich může být překážkou pro získání půjčky.

Mohu o půjčku žádat i pokud jsem nezaměstnaný?

Je velmi pravděpodobné že Vám půjčka nebude schválena.

Mohu dostat půjčku pokud mám exekuci?

Ne, zákon toto zakazuje.

Co mám dělat, jestliže mám problémy se splácením půjčky?

Nutné je vždy jednat co nejrychleji a uvědomit klientský servis.

Je půjčka Flexifin podvod?

Zkušenosti s Flexifin nebo recenze Flexifin jsou ty správné otázky,na které jistě hledáte odpověď'. Je správné si tyto otázky položit protože pouze seriozní partner je v otázce financí na místě. Pečlivě prověřujeme všechny společnosti, které zahrneme do naší nabídky půjček a též sledujeme na zkušenosti a recenze již stávajících zákazníků. Společnost účelově nezastírá žádné informace a veškeré smlouvy jsou podle platného zákona a dobrých mravů.

Další skvělé půjčky

Jak požádat o půjčku

* Vyplňte online žádost
* Vyčkejte na vyhodnocení online žádosti
* Peníze mohou být převedeny na Váš účet


Náš komentář

CreditOn  je drobná nebankovní online půjčka poskytovaná společností Creamfinance Czech, s.r.o. Společnost je zakládajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních půjček, což je bezpochyby zárukou její bezpečnosti.