Půjčka Cool Credit

Bezpečná bez skrytých poplatků

Garantujeme peníze do 10 min!

Vše z pohodlí domova

Rozumíme Vašim potřebám

Slider
COOL CREDIT je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností COOL CREDIT s.r.o. (se sídlem na adrese Na příkopě 988/31, 110 00 Praha 1).

Kolik si mohu půjčit?

Pro zájemce o nebankovní půjčku je důležitá informace o výši možné půjčky. A proto u této společnosti můžete bez ručitele získat částku 1000 Kč až 10 000 Kč a to na dobu 1 - 30 dní. Půjčka od společnosti COOL CREDIT je neúčelová, a proto nemusíte dokladat na co jí použijete. Může Vám pomoci při nedostatku peněz před výplatou či si můžete udělat radost a něco si koupit. Nikdo se Vás ptát nebude na co peníze chcete použít. Roční úroková sazba nákladů je od 1338 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Půjčka COOL CREDIT je bez ručitele

Pro získání půjčky COOL CREDIT nepotřebujete ručitele, jedná o tvz. mikropůjčku a takto nízké půjčky nevyžadují ručitele. Půjčka COOL CREDIT patří k nejrychlejším a peníze vám budou vyplaceny do 10 minut na Váš účet. Společnost COOL CREDIT s.r.o. má pro rychlejší převod prostředků založené účty u většiny velkých bank a proto budete mít peníze na účtu skutečně do pár minut od schválení půjčky.

Výhody půjčky COOL CREDIT

* Poskytnutí půjčky vás nic stát nebude a je 100% bez skrytých poplatků. * Váš úvěrový účet bude veden celou dobu splácení půjčky zdarma. * Není nutné prokazovat Váš příjem. * Splátku půjčky lze za drobný poplatek prodloužit

Nevýhody půjčky COOL CREDIT

Poskytovatel nahlíží do registru (SOLUS), ale nemusí to být stopka pro Vaší žádost. Každý takový případ je posouzen ividuálně. Půjčku nelze poskytnout též žadatelům, kteří mají záznam v rejstříku trestů či jsou v exekuci.

COOL CREDIT s.r.o.

Společnost COOL CREDIT s.r.o. je výhradním poskytovatelem COOL CREDIT půjčky. Firma, se specializuje na poskytování mikro a malých půjček před výplatou, známých tež jako mikropůjčey či půjček dříve známých pod názvem SMS půjčky. Tento druh půjček se vyznačuje extra rychlým vyplacením ( v případě půjčky od COOL CREDITu je to do 10 minut na většinu bankovních účtů v české republice), velkou schvalovatelností a malou administrativní zátěží.

Profesionální klientská podpora

Profesionální servis a starostlivá podpora zákazníka je jsou jedním z nejdůležitějších cílů společnosti COOL CREDIT. Výsledkem je maximální snaha o spokojenost každého nového či stávajícího zákazníka. Podnikání společnosti COOL CREDIT s.r.o. je postaveno na férovosti a transparetnosti. Zkušení specialisté klientské podpory vám nejenom zdarma poradí, ale i správně odhadnou kolik vám lze půjčit aby bylo splácení bez problémů. Za společností COOL CREDIT s.r.o. stojí český kapitál a je ryze českou společností.Na rozdíl od mnohé konkurence nabízí společnost i nadstandartní služby, jako je poradna zodpovědného půjčování, včetně praktické telefonní podpory na kterou se můžete obrátit každý pracovní den od 8 do 18 hodin.

Kdo poskytuje půjčku COOL CREDIT?

Obchodní firma: COOL CREDIT s.r.o. Sídlo: Na příkopě 988/31, 110 00 Praha 1. Identifikační číslo: 02112621. Právní forma: Společnost s ručením omezeným. Základní kapitál: 20 000 000 Kč. Datum zápisu: 1. října 2013. Spisová značka: C 215653 vedená u Městského soudu v Praze.


Kdo je poskytovatelem půjčky?


COOL CREDIT s.r.o. se sídlem Na příkopě 988/31, 110 00 Praha 1.

Na jak vysokou půjčku mohu dosáhnout?


S nebankovní půjčkou COOL CREDIT můžete získat částku v rozmezí 1000 Kč – 10 000 Kč.

Jaké podmínky musí splňovat žadatel o půjčku?


Každý žadatel o půjčku musí splnit tyto podmínky: věk 18 – 65 let, mít pravidelný finanční příjem, trvalé bydliště v ČR, bez záznamu v registru dlužníků, bez záznamu v rejstříku trestů, bankovní účet, Bez těchto splněných bodů, se velmi snižuje šance na získání půjčky.

Na jak dlouho si mohu půjčit?


Doba splatnosti půjčky je volitelně 1 den – 30 dní.

Je možné mít více půjček?


Bohužel nikoliv, vždy je třeba nejprve splatit předchozí půjčku.

Jaké vysoké máte poplatky za vedení půjčky?


Vedení půjčky je v případě řádného splácení zdarma.

Za jak dlouho budu mít peníze k dispozici na svém účtu?


Peníze budete mít na bankovním účtu v bankách kde má společnost účet do 10 minut od schválení žádosti.

Jaké jsou poplatky za poskytnutí půjčky?


Poskytnutí půjčky je zcela zdarma.

Je opravdu Cool Credit půjčka bez ručitele?


Nepotřebujete, firma nevyžaduje pro tuto půjčku ručitele ani ručení nemovitostí.

Musím k žádosti doložit svůj finanční příjem?


Není to nutné, ale prokázání příjmu zvyšuje pravděpodobnost schválení půjčky.

Kontroluje poskytovatel půjčky registry dlužníků?


Ano, poskytovatel půjčky kontroluje registry dlužníků (obvykle SOLUS) a možný záznam v nich může být překážkou pro získání půjčky.

Mohu o půjčku žádat i pokud jsem nezaměstnaný?


Je velmi pravděpodobné že Vám půjčka nebude schválena.

Mohu dostat půjčku pokud mám exekuci?


Ne, zákon toto zakazuje.

Co mám dělat, jestliže mám problémy se splácením půjčky?


Nutné je vždy jednat co nejrychleji a uvědomit klientský servis.

Je půjčka COOL CREDIT podvod?


Zkušenosti s COOL CREDIT nebo recenze COOL CREDIT jsou ty správné otázky,na které jistě hledáte odpověd'. Je správné si tyto otázky položit protože pouze seriozní partner je v otázce financí na místě. Pečlivě prověřujeme všechny společnosti, které zahrneme do naší nabídky půjček a též sledujeme na zkušenosti a recenze již stávajících zákazníků. Společnost účelově nezastírá žádné informace a veškeré smlouvy jsou podle platného zákona a dobrých mravů.
Další skvělé půjčky

Jak požádat o půjčku

* Vyplňte online žádost
* Vyčkejte na vyhodnocení online žádosti
* Peníze mohou být převedeny na Váš účet


Náš komentář

COOL CREDIT je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností COOL CREDIT s.r.o. Společnost je zakládajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních půjček, což je bezpochyby zárukou její bezpečnosti.