Express cash


Slide 1
Půjčka až do výše 70 000 Kč

Bezúčelová půjčka

Žádné skryté poplatky

Bez zbytečného papírování

Při výši úvěru 5 000 Kč, výši splátky 664 Kč, počtu splátek 14, je úrok 15 % p. a., RPSN 272,44 % a celková částka splatná spotřebitelem 9 296 Kč. Tato suma je složená z výše úvěru 5 000 Kč a celkových nákladů na spotřebitelský úvěr 4 296 Kč, které tvoří úhrada za poskytnutí úvěru 900 Kč, úrok 481 Kč, náklady na vyhodnocení úvěru 465 Kč a částky za hotovostní inkaso splátek 2 450 Kč. EC Financial Services a.s. poskytuje půjčky na 14–20 měsíců s maximální výší RPSN 272,44 %. Každá žádost o úvěr je posuzována individuálně a může se od prezentované lišit. Nejedná se o nabídku či veřejnou nabídku a platí při splnění podmínek EC Financial Services a.s.

Půjčka Express cash je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností EC Financial Services, a.s. Pro zájemce o nebankovní půjčku je důležitá informace o výši možné půjčky. A proto u této společnosti můžete bez ručitele získat částku 5 000 Kč až 70 000 Kč. Půjčka od společnosti EC Financial Services, a.s je neúčelová, a proto nemusíte dokládat na co jí použijete. Může Vám pomoci při nedostatku peněz před výplatou či si můžete udělat radost a něco si koupit. Nikdo se Vás ptát nebude na co peníze chcete použít. RPSN je například 262.91% (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

 

Půjčka Express Cash je bez ručitele

Pro získání Půjčky Express Cash nepotřebujete ručitele, jedná o malou půjčku takto nízké půjčky nevyžadují ručitele. Půjčka Express Cash patří k nejrychlejším ve schvalovacích procesech. Společnost EC Financial Services, a.s má pro rychlejší převod prostředků založené účty u většiny velkých bank a proto budete mít peníze na účtu skutečně do druhého dne od schválení půjčky.

Výhody Půjčky Express Cash

* Poskytnutí půjčky vás nic stát nebude a je 100% bez skrytých poplatků.
* Váš úvěrový účet bude veden celou dobu splácení půjčky zdarma.
* Není nutné prokazovat Váš příjem.

Nevýhody Půjčky Expresss Cash
Půjčku nelze poskytnout též žadatelům, kteří mají záznam v rejstříku trestů či jsou v exekuci.

 

Půjčka Express Cash

 

 

Společnost EC Financial Services, a.s je poskytovatelem Express Cash půjčky. Společnost poskytuje spotřebitelské půjčky, takzvané osobní půjčky. Tyto půjčky se vyznačují rychlým vyplacením ( v případě Express Cash půjčky je to do druhého dne na většinu bankovních účtů v české republice), rychlým posouzením a minimem byrokracie.

Profesionální klientská podpora

 

Profesionální servis a klientská podpora je jsou jedním z hlavních cílů společnosti EC Financial Services, a.s . Cílem je naprostá spokojenost budoucího či stávajícího zákazníka. Podnikání společnosti EC Financial Services, a.s. je postaveno na partnerském vztahu, tudíž máte jistotu, že vám budou zapůjčeny finance jen v tom případě, že specialista v klientském centru ověří že půjčku dokážete splatit. Za společností EC Financial Services, a.s. stojí evropský kapitál což jí dodává dostatečnou finanční sílu a jistotu že bude vaším dlouhodobým partnerem. Oproti konkurenci nabízí společnost i netypické služby, jako je například možnost si posunout splatnost vaší půjčky. Vše lze navíc řešit i pomoci praktické telefonní podpory na kterou se můžete obrátit každý pracovní den od 8 do 18 hodin.

Kdo poskytuje půjčku Express Cash

 

Obchodní firmaEC Financial Services, a.s
Sídlo: Pražská 636, 252 41 Dolní Břežany
Identifikační číslo: 24243744

 

EC Financial Services, a.s

Jak vysokou půjčku mohu dostat?

S nebankovní půjčkou Express Cash na kterou nepotřebujete ručitele můžete získat částku v rozmezí 5 000 Kč – 70 000 Kč.

Co musí splňovat žadatel o půjčku?

Každý žadatel o půjčku musí splnit tyto podmínky: věk 18 – 65 let, mít pravidelný finanční příjem, trvalé bydliště v ČR, bez záznamu v registru dlužníků, bankovní účet, Bez těchto splněných bodů, se velmi snižuje šance na získání půjčky.

Na jak dlouho si mohu půjčit?

Doba splatnosti půjčky je volitelně.

Mohu zažádat o více půjček najednou?

Ne, je vždy mít pouze jednu půjčku.

Jaké jsou poplatky za vedení půjčky?

Vedení půjčky je v případě řádného splácení zdarma, ale společnost účtuje poplatky za poskytnutí úvěru, vyhodnocení úvěru a inkaso.

Kdy budu mít peníze k dispozici na svém účtu?

Peníze budete mít na bankovním účtu v bankách kde má společnost účet do druhého dne od schválení žádosti.

Jaké jsou poplatky za poskytnutí půjčky?

Poplatky se skládají z částky za poskytnutí úvěru a jeho vyhodnocení.

Potřebuji ručitele?

Nepotřebujete, firma nevyžaduje pro tuto půjčku ručitele ani ručení nemovitostí.

Musím k žádosti doložit svůj finanční příjem?

Ano, je to nutné.

Kontroluje poskytovatel půjčky registry dlužníků?

Ano, poskytovatel půjčky kontroluje registry dlužníků (obvykle SOLUS) a možný záznam v nich snižuje pravděpodobnost získání půjčky.

Mohu o půjčku žádat i pokud jsem nezaměstnaný?

O půjčku požádat můžete, ale pravděpodobně vám nebude schválena.

Mohu o půjčku žádat pokud mám exekuci?

Ne, půjčka vám nebude schválena.

Co mám dělat, pokud mám problémy se splácením půjčky?

Nutné je vždy jednat co nejrychleji a uvědomit a kontaktovat klientský servis.

Je půjčka Express Cash podvod?

Zkušenosti s Express Cash nebo recenze Express Cash půjčky jsou ty správné otázky,na které jistě hledáte odpověd'. Je správné si tyto otázky položit. A proto i my pečlivě prověřujeme všechny společnosti, které zahrneme do naší nabídky a též dbáme na zkušenosti a recenze již stávajících zákazníků. Společnost účelově nezastírá žádné informace a veškeré smlouvy jsou podle platného zákona a dobrých mravů.

Další skvělé půjčky

Jak požádat o půjčku

* Vyplňte online žádost
* Vyčkejte na vyhodnocení online žádosti
* Peníze mohou být převedeny na Váš účet


Náš komentář

Půjčka Credit Limit je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností Ferratum Bank p.l.c. Společnost je zakládajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních půjček, což je bezpochyby zárukou její bezpečnosti.