Půjčka EveryDay

EveryDay poskytuje soukromé půjčky

Na cokoliv a bez zajištění

Výše minimální splátky je 20 %

Uzavení smlouvy zdarma

Slider

Reprezentativní příklad revolvingového úvěru EverydayPlus vychází z předpokladů, že částka ve výši 5.000 Kč (celková výše spotřebitelského úvěru) je čerpána dvanáctý den kalendářního měsíce v plné výši a je splácena pěti stejně vysokými splátkami ve výši 1.672 Kč placenými měsíčně k poslednímu dni každého kalendářního měsíce počínaje prvním kalendářním měsícem následujícím po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru (revolvingový úvěr však umožňuje splácení i jinými, různě vysokými měsíčními částkami, minimálně však 20 % z dlužné částky). Doba trvání úvěru: do konce pátého kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru. Měsíční pevná zápůjční úroková sazba 20 %; úrok se nehradí za dobu ode dne čerpání úvěru do konce prvního kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru, úrok se nehradí za dobu od prvního dne druhého kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru, až do jeho splacení. Poplatky související s úvěrem: poplatek za čerpání ve výši 1.000 Kč. RPSN 499,10 %. Celková částka splatná spotřebitelem 8.360 Kč. Při častějších nebo vyšších splátkách mohou být údaje uvedené u reprezentativního příkladu odlišné. Na uzavření smlouvy o revolvingovém úvěru není právní nárok. Tento příklad není nabídkou na uzavření smlouvy.
EveryDay je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností OPR-Finance s.r.o (se sídlem na adrese Hvězdova 1716/2b, Nusle, 140 00 Praha 4 ). Pro zájemce o nebankovní půjčku je důležitá informace o výši možné půjčky. A proto u této společnosti můžete bez ručitele získat částku 5 000 Kč až 50 000 Kč a to na dobu 5 splátek. Půjčka od společnosti OPR-Finance s.r.o je neúčelová, a proto nemusíte dokládat na co jí použijete. Může Vám pomoci při nedostatku peněz před výplatou či si můžete udělat radost a něco si koupit. Nikdo se Vás ptát nebude na co peníze chcete použít. Roční úroková sazba nákladů je od 198 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

EveryDay+ je bez ručitele

Pro získání EveryDay+ půjčky nepotřebujete ručitele, jedná o tvz. spotřebitelskou půjčku a takto nízké půjčky nevyžadují ručitele. Půjčka EveryDay+ patří k nejrychlejším a peníze vám budou vyplaceny do druhého dne na Váš účet. Společnost OPR-Finance s.r.o má pro rychlejší převod prostředků založené účty u většiny velkých bank a proto budete mít peníze na účtu skutečně do druhého dne od schválení půjčky.

Výhody EveryDay+ půjčky

* Poskytnutí půjčky vás nic stát nebude a je 100% bez skrytých poplatků. * Váš úvěrový účet bude veden celou dobu splácení půjčky zdarma. * Není nutné prokazovat Váš příjem. * Splátku půjčky lze za drobný poplatek prodloužit

Nevýhody EveryDay+ půjčky

Půjčku nelze poskytnout též žadatelům, kteří mají záznam v rejstříku trestů či jsou v exekuci.

OPR-Finance s.r.o.

Společnost OPR-Finance s.r.o. je výhradním poskytovatelem půjčky známé pod názvem EveryDay+. Firma, se specializuje na poskytování revolvingových a malých půjček před výplatou, známých tež jako malé půjčky či půjček dříve známých pod názvem SMS půjčky. Tento druh půjček se vyznačuje extra rychlým vyplacením ( v případě půjčky od OPR-Finance s.r.o. je to do druhého dne na většinu bankovních účtů v české republice), velkou schvalovatelností a malou administrativní zátěží.

Profesionální klientská podpora

Profesionální servis a starostlivá podpora zákazníka je jsou jedním z nejdůležitějších cílů společnosti OPR-Finance s.r.o. Výsledkem je maximální snaha o spokojenost každého nového či stávajícího zákazníka. Podnikání společnosti OPR-Finance s.r.o. je postaveno na férovosti a transparetnosti. Zkušení specialisté klientské podpory vám nejenom zdarma poradí, ale i správně odhadnou kolik vám lze půjčit aby bylo splácení bez problémů. Za společností OPR-Finance s.r.o. stojí silný zahraniční kapitál.Na rozdíl od mnohé konkurence nabízí společnost i nadstandardní služby, jako je praktická telefonní podpora na kterou se můžete obrátit každý pracovní den od 8 do 18 hodin.

Kdo poskytuje službu EveryDay+?

*Obchodní firma: OPR-Finance s.r.o. *Sídlo: Hvězdova 1716/2b, Nusle, 140 00 Praha 4 *Identifikační číslo: 01381300 *Právní forma: Společnost s ručením omezeným *Základní kapitál: 30 000 000 Kč *Datum zápisu: 4. únor 2013 *Spisová značka: C 205501 vedená u Městského soudu v Praze


Kdo je poskytovatelem půjčky?

OPR-Finance s.r.o. se sídlem Hvězdova 1716/2b, Nusle, 140 00 Praha 4

Na jak vysokou půjčku mohu dosáhnout?

S nebankovní EveryDay+ půjčkou můžete získat částku v rozmezí 5 000 Kč – 50 000 Kč.

Jaké podmínky musí splňovat žadatel o půjčku?

Každý žadatel o půjčku musí splnit tyto podmínky: věk 18 – 65 let, mít pravidelný finanční příjem, trvalé bydliště v ČR, bez záznamu v registru dlužníků, bez záznamu v rejstříku trestů, bankovní účet, Bez těchto splněných bodů, se velmi snižuje šance na získání půjčky.

Na jak dlouho si mohu půjčit?

Doba splatnosti půjčky je volitelně až 5 splátek

Je možné mít více půjček?

Bohužel nikoliv, vždy je třeba nejprve splatit předchozí půjčku.
Jaké vysoké máte poplatky za vedení půjčky?

Vedení půjčky je v případě řádného splácení zdarma.


Za jak dlouho budu mít peníze k dispozici na svém účtu?

Peníze budete mít na bankovním účtu v bankách kde má společnost účet do druhého dne od schválení žádosti.

Jaké jsou poplatky za poskytnutí půjčky?

Poskytnutí půjčky může být i zdarma Kč.

Je opravdu půjčka EveryDay+ bez ručitele?

Nepotřebujete, firma nevyžaduje pro tuto půjčku ručitele ani ručení nemovitostí.

Musím k žádosti doložit svůj finanční příjem?

Není to nutné, ale prokázání příjmu zvyšuje pravděpodobnost schválení půjčky.

Kontroluje poskytovatel půjčky registry dlužníků?

Ano, poskytovatel půjčky může kontrolovat registry dlužníků (jako je například SOLUS).

Mohu o půjčku žádat i pokud jsem nezaměstnaný?

Je velmi pravděpodobné že Vám půjčka nebude schválena

Mohu dostat půjčku pokud mám exekuci?

Ne, zákon toto zakazuje

Co mám dělat, jestliže mám problémy se splácením půjčky?

Nutné je vždy jednat co nejrychleji a uvědomit klientský servis.

Je EveryDay+ podvod?

Zkušenosti s EveryDay+ nebo recenze EveryDay+ jsou ty správné otázky,na které jistě hledáte odpověď'. Je správné si tyto otázky položit protože pouze seriozní partner je v otázce financí na místě. Pečlivě prověřujeme všechny společnosti, které zahrneme do naší nabídky půjček a též sledujeme na zkušenosti a recenze již stávajících zákazníků. Společnost účelově nezastírá žádné informace a veškeré smlouvy jsou podle platného zákona a dobrých mravů.
Další skvělé půjčky

Jak požádat o půjčku

* Vyplňte online žádost
* Vyčkejte na vyhodnocení online žádosti
* Peníze mohou být převedeny na Váš účet


Náš komentář

EveryDay je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností OPR-Finance s.r.o Společnost je členem Asociace poskytovatelů nebankovních půjček, což je bezpochyby zárukou její bezpečnosti.