Půjčka CreditOn

Peníze můžete mít na účtu ještě dnes

Bez ručitele nebo zastavení nemovitosti

Věrnostní program

Flexibilní datum a výše zápůjčky

Slider

Reprezentativní příklad rychlé půjčky s RPSN 0 %: Celková částka půjčky 8 000 Kč, doba trvání smlouvy 30 dní, 0 % úroková sazba, poplatek 0 %. Celková částka splatná spotřebitelem 8 000 Kč. Půjčka CreditOn – včetně její výše – je podmíněna kladným posouzením bonity zákazníka.
CreditOn je drobná nebankovní online půjčka poskytovaná společností Creamfinance Czech, s.r.o jenž sídlí na adrese Argentinská 286/38, 170 00 Praha 7

Kolik si mohu půjčit?

Zájemce může bez ručitele získat částku 500 Kč20 000 Kč a to na dobu 5 - 30 dní. Půjčka od společnosti Creamfinance Czech, s.r.o je neúčelová, a proto získané peníze tedy můžete použít na cokoliv je potřeba. Není nutné dokazovat na co peníze půjdou, je to pouze vaše záležitost.. Úroková sazba je od 25,86 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Půjčka CreditOn je bez ručitele

Pro získání půjčky CreditOn nepotřebujete ručitele, jelikož se jedná o tvz. mikropůjčku a na tento druh úvěru není požadován ručitel ani nemusíte ručit nemovitostí. Půjčka CreditOn je neskutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 30 minut na Váš účet. Společnost Creamfinance Czech, s.r.o má záložené účty u všech velkých českých bank a proto převod prostředků je opravdu velmi rychlý.

Výhody půjčky CreditOn

* Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. * Váš úvěrový účet bude celou dobu splácení půjčky zdarma. * Není nutné prokazovat Váš příjem (ale jeho prokázání zvyšuje šanci na schválení půjčky). * Splátku půjčky lze bez problému prodloužit. * Půjčku může získat žadatel i se záznamem v rejstříku trestů.

Nevýhody půjčky CreditON

Poskytovatel nahlíží do registru (SOLUS), ale to neznamená že případný negativní záznam automaticky zamezí půjčce. Půjčku nelze poskytnout též žadatelům, kteří jsou v exekuci.

Půjčka CreditOn

Společnost Creamfinance Czech, s.r.o, je poskytovatelem CreditOn půjčky. Společnost poskytuje krátkodobé půjčky před výplatou, takzvané mikropůjčky též známých pod názvem SMS půjčky. Tyto půjčky se vyznačují rychlým vyplacením ( v případě CreditOn půjčky je to do 30 minut na většinu bankovních účtů v české republice), rychlým posouzením a minimem byrokracie.

Profesionální klientská podpora

Profesionální servis a klientská podpora je jsou jedním z hlavních cílů společnosti Creamfinance Czech, s.r.o,. Cílem je naprostá spokojenost budoucího či stávajícího zákazníka. Podnikání společnosti Creamfinance Czech, s.r.o, je postaveno na partnerském vztahu, tudíž máte jistotu, že vám budou zapůjčeny finance jen v tom případě, že specialista v klientském centru ověří že půjčku dokážete splatit. Za společností Creamfinance Czech, s.r.o, stojí evropský kapitál což jí dodává dostatečnou finanční sílu a jistotu že bude vaším dlouhodobým partnerem. Oproti konkurenci nabízí společnost i netypické služby, jako je například možnost si posunout splatnost vaší půjčky. Vše lze navíc řešit i pomoci praktické telefonní podpory na kterou se můžete obrátit každý pracovní den od 8 do 18 hodin.

Kdo poskytuje půjčku CreditOn?

Obchodní firma: Creamfinance Czech, s.r.o, Sídlo: Argentinská 286/38, 170 00 Praha 7 Identifikační číslo: 24849707 Právní forma: Společnost s ručením omezeným. Základní kapitál: 2 100 000 Kč. Datum zápisu: 30. května 2011 Spisová značka: C 180184 vedená u Městského soudu v Praze


Kdo je poskytovatelem půjčky?


Creamfinance Czech, s.r.o. Praha - Holešovice, Argentinská 286/38, PSČ 170 00

Na jak vysokou půjčku mohu dosáhnout?


S nebankovní půjčkou COOL CREDIT můžete získat částku v rozmezí 500 Kč – 20 000 Kč.

Jaké podmínky musí splňovat žadatel o půjčku?


Každý žadatel o půjčku musí splnit tyto podmínky: věk 18 – 65 let, mít pravidelný finanční příjem, trvalé bydliště v ČR, bez záznamu v registru dlužníků, bez záznamu v rejstříku trestů, bankovní účet, Bez těchto splněných bodů, se velmi snižuje šance na získání půjčky.

Na jak dlouho si mohu půjčit?


Doba splatnosti půjčky je volitelně 1 den – 30 dní.

Je možné mít více půjček?


Bohužel nikoliv, vždy je třeba nejprve splatit předchozí půjčku.

Jaké vysoké máte poplatky za vedení půjčky?


Vedení půjčky je v případě řádného splácení zdarma.

Za jak dlouho budu mít peníze k dispozici na svém účtu?


Peníze budete mít na bankovním účtu v bankách kde má společnost účet do 10 minut od schválení žádosti.

Jaké jsou poplatky za poskytnutí půjčky?


Poskytnutí půjčky je zcela zdarma.

Je opravdu CreditOn půjčka bez ručitele?


Nepotřebujete, firma nevyžaduje pro tuto půjčku ručitele ani ručení nemovitostí.

Musím k žádosti doložit svůj finanční příjem?


Není to nutné, ale prokázání příjmu zvyšuje pravděpodobnost schválení půjčky.

Kontroluje poskytovatel půjčky registry dlužníků?


Ano, poskytovatel půjčky kontroluje registry dlužníků (obvykle SOLUS) a možný záznam v nich může být překážkou pro získání půjčky.

Mohu o půjčku žádat i pokud jsem nezaměstnaný?


Je velmi pravděpodobné že Vám půjčka nebude schválena.

Mohu dostat půjčku pokud mám exekuci?


Ne, zákon toto zakazuje.

Co mám dělat, jestliže mám problémy se splácením půjčky?


Nutné je vždy jednat co nejrychleji a uvědomit klientský servis.

Je půjčka COOL CREDIT podvod?


Zkušenosti s CreditOn nebo recenze CreditON jsou ty správné otázky,na které jistě hledáte odpověď'. Je správné si tyto otázky položit protože pouze seriozní partner je v otázce financí na místě. Pečlivě prověřujeme všechny společnosti, které zahrneme do naší nabídky půjček a též sledujeme na zkušenosti a recenze již stávajících zákazníků. Společnost účelově nezastírá žádné informace a veškeré smlouvy jsou podle platného zákona a dobrých mravů.
Další skvělé půjčky

Jak požádat o půjčku

* Vyplňte online žádost
* Vyčkejte na vyhodnocení online žádosti
* Peníze mohou být převedeny na Váš účet


Náš komentář

CreditOn  je drobná nebankovní online půjčka poskytovaná společností Creamfinance Czech, s.r.o. Společnost je zakládajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních půjček, což je bezpochyby zárukou její bezpečnosti.