Credit Limit

Peníze můžete mít na účtu ještě dnes

Bez ručitele nebo zastavení nemovitosti

Osobní pro-zákaznický přístup

Snadné refinancování úvěru

Slider

Reprezentativní příklad: U čerpané částky ve výši 10 000 Kč představuje součet denních úroků zhruba 840 Kč. Poplatek za čerpání činí 1 250 Kč. Celková dlužná částka je zhruba ve výši 12 099 Kč. Z ní se vypočítá povinná minimální měsíční splátka 12,5 %, v tomto modelovém příkladu tedy 1 512 Kč, která se bude každý měsíc postupně snižovat až na 1 000 Kč. Maximální výše RPSN činí 224,5%, minimální počet splátek měsíčních splátek je 3, maximální počet splátek je 18. Celková částka, kterou musí zákazník v tomto případě uhradit, je 19 114 Kč.


Půjčka Credit Limit je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností Ferratum Bank p.l.c.. Pro zájemce o nebankovní půjčku je důležitá informace o výši možné půjčky. A proto u této společnosti můžete bez ručitele získat částku 2 500 Kč až 50 000 Kč. Půjčka od společnosti Ferratum Bank p.l.c. je neúčelová, a proto nemusíte dokládat na co jí použijete. Může Vám pomoci při nedostatku peněz před výplatou či si můžete udělat radost a něco si koupit. Nikdo se Vás ptát nebude na co peníze chcete použít. RPSN je až 262.91% (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).Půjčka Credit Limit je bez ručitele

Pro získání Půjčky Credit Limit nepotřebujete ručitele, jedná o malou půjčku takto nízké půjčky nevyžadují ručitele. Půjčka Credit Limit patří k nejrychlejším ve schvalovacích procesech. Společnost Ferratum Bank p.l.c. má pro rychlejší převod prostředků založené účty u většiny velkých bank a proto budete mít peníze na účtu skutečně do druhého dne od schválení půjčky.

Výhody Půjčky Credit Limit

* Poskytnutí půjčky vás nic stát nebude a je 100% bez skrytých poplatků.
* Váš úvěrový účet bude veden celou dobu splácení půjčky zdarma.
* Není nutné prokazovat Váš příjem.
* Půjčka je revolvingová a tak máte hovost stále k dispozici

Nevýhody Půjčky Credit Limit Půjčku nelze poskytnout též žadatelům, kteří mají záznam v rejstříku trestů či jsou v exekuci.Půjčka Credit Limit


Společnost Ferratum p.l.c. je poskytovatelem Xredit Limit půjčky. Společnost poskytuje spotřebitelské půjčky, takzvané osobní půjčky. Tyto půjčky se vyznačují rychlým vyplacením ( v případě Credit Limit půjčky je to do druhého dne na většinu bankovních účtů v české republice), rychlým posouzením a minimem byrokracie.

Profesionální klientská podpora


Profesionální servis a klientská podpora je jsou jedním z hlavních cílů společnosti Ferratum Bank p.l.c. . Cílem je naprostá spokojenost budoucího či stávajícího zákazníka. Podnikání společnosti Ferratum Bank p.l.c. je postaveno na partnerském vztahu, tudíž máte jistotu, že vám budou zapůjčeny finance jen v tom případě, že specialista v klientském centru ověří že půjčku dokážete splatit. Za společností Ferratum Bank p.l.c. stojí evropský kapitál což jí dodává dostatečnou finanční sílu a jistotu že bude vaším dlouhodobým partnerem. Oproti konkurenci nabízí společnost i netypické služby, jako je například možnost si posunout splatnost vaší půjčky. Vše lze navíc řešit i pomoci praktické telefonní podpory na kterou se můžete obrátit každý pracovní den od 8 do 18 hodin.

Kdo poskytuje půjčku Ferratum?


Obchodní firma: Ferratum Bank p.l.c.
Sídlo: Tagliaferro Business Centre Level 6, 14 High Street 1551, Malta
Identifikační číslo: VAT: MT 2101-8613Kdo je poskytovatelem půjčky?

Ferratum Bank p.l.c.

Jak vysokou půjčku mohu dostat?

S nebankovní půjčkou Ferratum na kterou nepotřebujete ručitele můžete získat částku v rozmezí 2 500 Kč – 50 000 Kč.

Co musí splňovat žadatel o půjčku?

Každý žadatel o půjčku musí splnit tyto podmínky: věk 18 – 65 let, mít pravidelný finanční příjem, trvalé bydliště v ČR, bez záznamu v registru dlužníků, bankovní účet, Bez těchto splněných bodů, se velmi snižuje šance na získání půjčky.

Na jak dlouho si mohu půjčit?

Doba splatnosti půjčky je volitelně.

Mohu zažádat o více půjček najednou?

Ne, je vždy mít pouze jednu půjčku.

Jaké jsou poplatky za vedení půjčky?

Vedení půjčky je v případě řádného splácení zdarma.

Kdy budu mít peníze k dispozici na svém účtu?

Peníze budete mít na bankovním účtu v bankách kde má společnost účet do druhého dne od schválení žádosti.

Jaké jsou poplatky za poskytnutí půjčky?


Poskytnutí půjčky je zcela zdarma.

Potřebuji ručitele?

Nepotřebujete, firma nevyžaduje pro tuto půjčku ručitele ani ručení nemovitostí.

Musím k žádosti doložit svůj finanční příjem?

Není to nutné, půjčka je bez nutnosti dokládat finanční příjem, ale jeho doložením si zvýšíte šanci na schválení vaší žádosti.

Kontroluje poskytovatel půjčky registry dlužníků?

Ano, poskytovatel půjčky kontroluje registry dlužníků (obvykle SOLUS) a možný záznam v nich snižuje pravděpodobnost získání půjčky.

Mohu o půjčku žádat i pokud jsem nezaměstnaný?

O půjčku požádat můžete, ale pravděpodobně vám nebude schválena.

Mohu o půjčku žádat pokud mám exekuci?

Ne, půjčka vám nebude schválena.

Co mám dělat, pokud mám problémy se splácením půjčky?

Nutné je vždy jednat co nejrychleji a uvědomit a kontaktovat klientský servis.

Je půjčka Credit Limit podvod?

Zkušenosti s Credit Limit nebo recenze Credit Limit půjčky jsou ty správné otázky,na které jistě hledáte odpověd'. Je správné si tyto otázky položit. A proto i my pečlivě prověřujeme všechny společnosti, které zahrneme do naší nabídky a též dbáme na zkušenosti a recenze již stávajících zákazníků. Společnost účelově nezastírá žádné informace a veškeré smlouvy jsou podle platného zákona a dobrých mravů.
Další skvělé půjčky

Jak požádat o půjčku

* Vyplňte online žádost
* Vyčkejte na vyhodnocení online žádosti
* Peníze mohou být převedeny na Váš účet


Náš komentář

Půjčka Credit Limit je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností Ferratum Bank p.l.c. Společnost je zakládajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních půjček, což je bezpochyby zárukou její bezpečnosti.