Půjčka Cofidis

Bezpečná bez skrytých poplatků

Sjednání online do 5 min!

Výhodné podmínky pro jednotlivce i páry.

Peníze do 24 hodin!

Slider
Cofidis nabízí klasické spotřebitelské půjčky (20 – 500 tis. Kč) jak pro jednotlivce, tak páry (partnerská půjčka), kde jsou výhodnější podmínky a úrok již 4, 49 % p.a. Hlavní konkurenční výhodou Cofidisu je Cofidis online podpis, díky kterému nepotřebuje klient podepisovat žádné papírové smlouvy a vše vyřídí rychle a diskrétně z domova. Díky rychlosti a nízkým úrokovým sazbám je Cofidis pro partnery většinou první volba mezi ostatními bankovními i nebankovními společnostmi.
 
Mám zájem
Ideální zájemce o půjčku: 35-60 let, s vlastním příjmem, s žádnou nebo málo půjčkama, žádá se spolužadatelem. Roční úroková sazba: 4,49 % | RPSN: 4,58 | Celkem zaplatíte: 350 112 Kč Reprezentativní příklad splácení úvěru v celkové výši 120 000 Kč: Pevná zápůjční roční úroková sazba 6,89 %, RPSN 7,11, doba splácení 84 měsíců, měsíční splátka 1 805 Kč, celkem zaplatíte 151 620 Kč. Poplatek za sjednání a vedení úvěru 0 Kč. Pojištění není v RPSN zahrnuto. Doba splácení min. 12 max. 92 měsíců. Touto nabídkou nevzniká na poskytnutí úvěru právní nárok.


Cofidis.cz (www.cofidis.cz) je spolehlivá, bezpečná a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností Cofidis s.r.o. (se sídlem na adrese Praha 5, Bucharova 1423/6, PSČ 158 00)

Kolik si mohu půjčit?


Zájemce může bez ručitele získat částku 20 000 Kč až 500 000 Kč a to na dobu 12 - 84 měsíců. Půjčka od společnosti Cofidis s.r.o. je neúčelová, a proto získané peníze tedy můžete použít na cokoliv chcete. Je to vhodné zajištění pro nečekaný výpadek příjmů, například když vám přestane fungovat domácí spotřebič. Roční úroková sazba nákladů je od 4,49 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).Půjčka Cofidis je bez ručitele


Pro získání půjčky Cofidis nepotřebujete ručitele, a na tento druh úvěru není požadován ručitel a nemusíte ani zastavovat Vaší nemovitost. Jestliže potřebujete ale větší množství peněz, pak tato nebankovní společnost nabízí tvz. Partnerskou půjčku kde můžete žádat oba a zvýšit své šance na úspěšné schválení vaší žádosti. Půjčka Cofidis je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 24 hodin na Váš účet. Společnost Cofidis s.r.o. má záložené účty u velkých českých bank a proto převod prostředků netrvá dlouho.

Výhody půjčky Cofidis


* Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků.
* Sjednání online do 5 min!
* Výhodné podmínky pro jednotlivce i páry.
* Peníze do 24 hodin!

Nevýhody půjčky Cofidis


Poskytovatel může nahlížet do registru (SOLUS), ale to neznamená že případný negativní záznam automaticky zamezí půjčce. Půjčku nelze poskytnout též žadatelům, kteří jsou v exekuci.


Půjčka Cofidis


Společnost Cofidis s.r. o. je poskytovatelem Cofidis půjčky. Cofidis nabízí klasické spotřebitelské půjčky (20 – 500 tis. Kč) jak pro jednotlivce, tak páry (partnerská půjčka), kde jsou výhodnější podmínky a úrok již 4,9% p.a

Profesionální klientská podpora


Profesionální servis a klientská podpora je jsou jedním z hlavních cílů společnosti Cofidis. Cílem je naprostá spokojenost budoucího či stávajícího zákazníka. Podnikání společnosti Cofidis je postaveno na partnerském vztahu, tudíž máte jistotu, že vám budou zapůjčeny finance jen v tom případě, že specialista v klientském centru ověří že půjčku dokážete splatit.


Za společností Cofidis s.r.o. stojí evropský kapitál což jí dodává dostatečnou finanční sílu a jistotu že bude vaším dlouhodobým partnerem. Společnost patří k nějvětším nebankovním společnostem v evropě a je přítomná ve většině zemí.

Kdo poskytuje půjčku Cofidis?


Obchodní firma: Cofidis s.r.o.
Sídlo: Bucharova 1423/6 praha 5 - stodůlky 158 00
Identifikační číslo: 27179907
Právní forma: Společnost s ručením omezeným.
Základní kapitál: 796.6 milionů Kč.
Datum zápisu: 09. 09. 2004
Spisová značka: C 102368 vedená u Městského soudu v Praze

Kdo je poskytovatelem půjčky?

Cofidis s.r.o. se sídlem Bucharova 1423/6 praha 5 - stodůlky 158 00

Jak vysokou půjčku mohu dostat?

S nebankovní půjčkou Cofidis na kterou nepotřebujete ručitele můžete získat částku v rozmezí 20 000 Kč – 500 000 Kč.

Co musí splňovat žadatel o půjčku?

Každý žadatel o půjčku musí splnit tyto podmínky: věk 18 – 65 let, mít pravidelný finanční příjem, trvalé bydliště v ČR, bez záznamu v registru dlužníků, bankovní účet, Bez těchto splněných bodů, se velmi snižuje šance na získání půjčky.

Na jak dlouho si mohu půjčit?

Doba splatnosti půjčky je volitelně 12 den – 96 měsíců.

Mohu zažádat o více půjček najednou?

Ne, je vždy mít pouze jednu půjčku.

Jaké jsou poplatky za vedení půjčky?

Vedení půjčky je v případě řádného splácení zdarma.

Kdy budu mít peníze k dispozici na svém účtu?

Peníze budete mít na bankovním účtu v bankách kde má společnost účet do 24 hodin od schválení žádosti.

Jaké jsou poplatky za poskytnutí půjčky?

Poskytnutí půjčky je zcela zdarma.

Potřebuji ručitele?

Nepotřebujete, firma nevyžaduje pro tuto půjčku ručitele ani ručení nemovitostí.

Musím k žádosti doložit svůj finanční příjem?

Není to nutné, půjčka je bez nutnosti dokládat finanční příjem, ale jeho doložením si zvýšíte šanci na schválení vaší žádosti.

Kontroluje poskytovatel půjčky registry dlužníků?

Ano, poskytovatel půjčky kontroluje registry dlužníků (obvykle SOLUS) a možný záznam v nich snižuje pravděpodobnost získání půjčky.

Mohu o půjčku žádat i pokud jsem nezaměstnaný?

O půjčku požádat můžete, ale pravděpodobně vám nebude schválena.

Mohu o půjčku žádat pokud mám exekuci?

Ne, půjčka vám nebude schválena.

Co mám dělat, pokud mám problémy se splácením půjčky?

Nutné je vždy jednat co nejrychleji a uvědomit a kontaktovat klientský servis.

Je půjčka Cofidis podvod?

Zkušenosti s Cofidis nebo recenze Cofidis jsou ty správné otázky,na které jistě hledáte odpověd'. Je správné si tyto otázky položit. A proto i my pečlivě prověřujeme všechny společnosti, které zahrneme do naší nabídky a též dbáme na zkušenosti a recenze již stávajícíh zákazníků. Společnost účelově nezastírá žádné informace a veškeré smlouvy jsou podle platného zákona a dobrých mravů.
Další skvělé půjčky

Jak požádat o půjčku

* Vyplňte online žádost
* Vyčkejte na vyhodnocení online žádosti
* Peníze mohou být převedeny na Váš účet


Náš komentář

Cofidis nabízí klasické spotřebitelské půjčky (20 – 500 tis. Kč) jak pro jednotlivce, tak páry (partnerská půjčka), kde jsou výhodnější podmínky a úrok již 4, 49 % p.a. Hlavní konkurenční výhodou Cofidisu je Cofidis online podpis, díky kterému nepotřebuje klient podepisovat žádné papírové smlouvy a vše vyřídí rychle a diskrétně z domova.